PRISCO, światowy lider produkcji chemii dla poligrafii, podpisał umowę z czołowym producentem maszyn drukujących firmą Komori, na dostarczanie najwyższej jakości produktów klasy premium jako część programu pod nazwą K-Supply. Umowa obejmuje działalność Komori na terenie Europy. Wspomniany program został już uruchomiony w Belgii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Irlandii, Włoszech oraz Wielkiej Brytanii. Spodziewane jest dołączenie do program kolejnych krajów.

Komori wybrało płyny buforowe, zmywacze i tzw. produkty specjalne Prisco po wielu testach wspartych doświadczeniami Klientów. Produkty Prisco udowadniają najwyższą wydajność i jakość w połączeniu z urządzeniami Komori, w przypadku druku offsetowego tradycyjnego, UV i H-UV.

Jean Decoene, dyrektor handlowy PRISCO EUROPE: "Partnerstwo KOMORI i PRISCO nie jest dziełem przypadku." Zacytował także Johna W. Gardinera: "Doskonałość to czynienie zwykłych rzeczy niezwykle dobrze." Jean rozwinął tę myśl: "PRISCO udowodniło na przestrzeni kilku lat, że połączenie produktów i fachowości PRISCO w dziedzinie materiałów drukarskich oraz wybitnych rezultatów systemów KOMORI daje 'to dodatkowe coś’, co decyduje o różnicy pomiędzy doskonałością a zwyczajnością. Aby funkcjonować w 'prawdziwym świecie', gdzie sprzęt spotyka się z chemią, PRISCO musiało opracować najlepszą chemię, która w połączeniu z najnowszą technologią KOMORI zapewnia najlepsze rezultaty”.

Nasze nowe partnerstwo z KOMORI oraz oferta najlepszych koncentratów nawilżających i zmywaczy, które posiadają atest pozwalający na ich użycie w produkcji opakowań spożywczych, są dodatkowym powodem, dla którego PRISCO zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o produkcję chemii drukarskiej. Koncentraty nawilżające PRISCO® zdobyły uznanie drukarzy na całym świecie jako gwarantujące najlepszy druk offsetowy zarówno tradycyjny, jak i bezalkoholowy.

             

JSN Glass template designed by JoomlaShine.com
Our website is protected by DMC Firewall!